środa, 1 stycznia 2014

SYLWESTROWA ZABAWA !!!

W tym roku pierwszy raz Bob wytrwał i imprezował z nami do północy :) Przygotowania trwały cały dzień i same w sobie było przyjemne. Przygotowaliśmy przekąski, deser, dekoracje - Bob był zachwycony. A plan był taki:
1. Dyskoteka wg Dj Boba- wyszła super
2. Podwieczorek
3. Rodzinne gry.
4. Piżama party
5. Kolacja
6. Domowa kino.

Wszystko udało się cudnie.Kilka migawek z wieczoru.Zrobiliśmy sobie czapeczki imprezowe :)

Bob własnoręcznie ozdobił szklanki cukrem - dlatego było go dużżżooo


i oczywiście najfajniejsze było obskubywanie w skupieniu cukru no i wygibasy :)Fajerwerki Bobowi sie podobały ale troszkę się bał. Szczególnie tych mocno strzelających. Mimo wszystko postanowiliśmy je uwiecznić.

1. Rysujemy kredkami świecowymi, takimi oleistymi fajerwerki, następnie malujemy farbą czarną lub granatową. Fajerwerki się pojawią prawie od razu. :)


2. Bierzemy czarną kartkę z bloku technicznego, korek po np. winie zamaczamy w farbie i robimy duże koła. Szczoteczkę do zębów, najlepiej taką z miękkim włosiem maczamy w farbie lekko rozcieńczonej wodą i pryskamy na kartkę. Można to np. zrobić pocierając ją palcem.


3. To najprostszy sposób, czarna kartka, klej i wszystko co kolorowe. My wykorzystaliśmy: pompony, klej z brokatem, piankowe gwiazdki, wycięte zwykłym dziurkaczem konfetti.


DLA WAS WSZYSTKICH 


MamaBoba i Bob

3 komentarze:

 1. super fajerwerki :) idealne wręcz ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Była choinka w wielu odsłonach, a teraz fajerwerki z kilku wersjach!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam zwykle zbyt wiele pomysłów i nie mogę się zdecydować więc robimy kilka :)

   Usuń