piątek, 9 października 2015

Jesienne drzewo

Dookoła jesień więc i w tematach naszych prac pojawiła się ta pora roku.Tworzyliśmy i tworzymy różne prace, a nich najczęściej pojawia się DRZEWO. Opublikowałam zdjęcia pierwszego na naszym fb i wpadłam na pomysł by powstał z tego projekt. Mam dla Was 10 prac plastycznych - 10 jesiennych drzew wykonanych różną techniką. Będą się one pojawiać przez kolejne dni na naszym profilu na fb. Pierwsze 3 juz tam są --------> KLIK

1. Raczka zamoczona w farbie i odbita na kartce. Listki - wykonane dziurkaczem i tło domalowane farbą. Do tego naklejki - wiewiórka w dziupli i jeżyk pod drzewem.


2. Liść pomalowany farbą i odbity na kartce. Domalowany farbą pień i liście , które powstały z odbijania zamoczonego w farbie patyczka kosmetycznego.


3. Liście odbite - liść kładziemy pod kartką i rysujemy kredką świecową po powierzchni kartki. Tło malowane farbą , która nie zamaluje świecowej kredki i da fajny efekt.


Mam tez dla Was propozycje. Jeśli robicie pracę ze swoim dzieckiem o tematyce jesienne drzewo wyślijcie ją do nas najlepiej przez fb , a ja z radością dołączę je do albumy jesienne drzewo. Stwórzmy wspólnie małą galerie jesiennych drzew i inspirację dla innych. 

pozdrawiam jesiennie :)


9 komentarzy:

 1. A możne też podesłać z zeszłego roku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jasne , liczy się pomysł i chęc podzielenia się pomysłem z innymi

   Usuń
 2. Powstanie tu piękny, jesienny las:D zaraz wyśle nasze

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zdjęcie już na fb - dziękuję za podzielenie się pomysłem :)

   Usuń
 3. u nas też jesienne drzewa :) http://www.zperspektywymamy.pl/2015/10/projekt-pory-roku-jesien.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już jest https://www.facebook.com/media/set/?set=a.500089930153377.1073741840.235213496641023&type=3

   Usuń
 4. Ekstra! Szkoda, że Oli jeszcze taki mały.

  OdpowiedzUsuń